Search found 45 matches

by ana
Mon Sep 26, 2022 6:47 am
Forum: dom i rodzina
Topic: poszukiwanie osób
Replies: 0
Views: 962

poszukiwanie osób

Mając troszkę czasu postanowiłam zająć się dokumentowaniem naszej licznej rodziny :!: Czeka mnie dużo pracy, nawet muszę skorzystać z agencji detektywistycznej, która poszukiwanie osób detektyw Zielona Góra przeprowadza nawet za granicą :!: Rozproszyła nam się rodzina po całym świecie i nie z wszyst...
by ana
Mon Sep 19, 2022 9:18 am
Forum: usługi
Topic: sprzątanie hal przemysłowych
Replies: 0
Views: 983

sprzątanie hal przemysłowych

Powiedzcie czy warto skorzystać z takiej usługi jak sprzątanie hal przemysłowych przy użyciu urządzeń, które szybko i wydajnie czyszczą duże powierzchnie :?: W zakładzie mamy teraz dużo pracy i nie chcielibyśmy zakłócać pracy, a obiekt wymaga szybkiego sprzątana, kogo polecacie :?:
by ana
Mon Sep 19, 2022 9:06 am
Forum: dom i rodzina
Topic: rustykalne dekoracje
Replies: 0
Views: 570

rustykalne dekoracje

Nie wiem jak wy, ale ja bardzo lubię naszą polską jesień :P. Piękno barw, mniej turystów w nadmorskich kurortach. I naturalne zdobycze, z których można wykonać rustykalne dekoracje gdzie dominuje spokój, bazowe kolory ziemi ozdobione światłem :!: Czy nam jeszcze czegoś więcej do szczęścia potrzeba :?:
by ana
Mon Apr 25, 2022 5:08 am
Forum: nowe rozwiązania w biznesie
Topic: wyposażenie aptek
Replies: 0
Views: 968

wyposażenie aptek

Moja ciocia od lat prowadzi rodziną aptekę. W końcu dojrzała do poważnej decyzji o remoncie i szuka odpowiedniej firmy, która wyposażenie aptek posiada w swojej ofercie :!: Postanowiłam jej pomóc i znalazłam ciekawe propozycje na stronie Apteka Design :!:
by ana
Thu Apr 21, 2022 5:48 am
Forum: zdrowie i uroda
Topic: catering dietetyczny
Replies: 0
Views: 1000

catering dietetyczny

Od jakiegoś czasu mam problemy zdrowotne :(. Dużo stresu, złe odżywianie zrobiły swoje, postanowiłam w końcu coś zmienić. W pierwszej kolejności postawiłam na catering dietetyczny leszno , bo od czegoś trzeba zacząć :!:
by ana
Thu Apr 21, 2022 5:44 am
Forum: na każdy temat
Topic: skarbonki z nadrukiem
Replies: 0
Views: 969

skarbonki z nadrukiem

Dość długo szukałam prezentu urodzinowego dla mojej koleżanki :!: Ale w końcu udało się i znalazłam w sklepie GMmedia fajne skarbonki z nadrukiem Zielona Góra , kubki i podusię ;). Tera już tylko pozostał dylemat co zamówić :?:
by ana
Fri Aug 13, 2021 6:06 am
Forum: na luzie
Topic: petardy
Replies: 0
Views: 2059

petardy

18-tka bez fajerwerków od producenta Jorge, nie może się odbyć :!: Profesjonalnie przeprowadzony pokaz na zakończenie imprezy, to mój prezent dla mojej kochanej siostry ! Wyrzutnie, petardy i super muza: przecież osiemnaście lat ma się tylko raz :lol:.
by ana
Fri Aug 13, 2021 6:00 am
Forum: na każdy temat
Topic: sklep sportowy 7 S
Replies: 0
Views: 572

sklep sportowy 7 S

Postanowiłam poćwiczyć, tak dla lepszej kondycji, relaksu, no i oczywiście zdrowia :P. Największą zaletą moich treningów jest to, że robię je w domu i na sprzęcie sportowym ze sklepu http://7s.com.pl/ takim na miarę moich możliwości ;). Wybrałam taśmy Aerosling, czy to dobry wybór czas pokaże :!:
by ana
Wed Jul 14, 2021 11:22 am
Forum: na każdy temat
Topic: zawieszki....
Replies: 0
Views: 556

zawieszki....

Jak przystało na kobietkę, kocham niespodzianki :D Jak mój luby zaprosił mnie do restauracji wiedziałam, że coś się święci ;). I ten mały pakunek, który trzymał w ręce wydawał mi się znajomy, to moje ulubione zawieszki do Pandory bransoletki, sprawiły mi ogromną radość :lol:.
by ana
Fri Jul 09, 2021 11:38 am
Forum: na każdy temat
Topic: bluza taktyczna
Replies: 0
Views: 536

bluza taktyczna

Mój chłopak chyba oszalał :shock:. Będzie biegał po lesie i bawił się w wojsko :!: Zaopatrzył się w sklepie 4tactical w potrzebne mu rzeczy i nawet bluza taktyczna jest mu bardzo potrzebna :lol:. Istne szaleństwo ale nic nie zrobię, niech się wybiega ;).