stomatolog

Post Reply
tornado
Posts: 67
Joined: Thu Jul 23, 2020 11:36 am

stomatolog

Post by tornado »

Kiedyś wizyta u dentysty była dla mnie koszmarem w dzisiejszych czasach nie mam problemu z wizytą u stomatologa. Zmieniło się bardzo podejście lekarza do pacjenta i stosowane preparaty stomatologiczne są najwyższej jakości. W końcu nie wstydzę się uśmiechnąć :D .

joe
Posts: 12
Joined: Wed Oct 28, 2020 9:25 am

Re: stomatolog

Post by joe »

Ja ostatnio pilnie szukałem stomatologa, bo ułamał mi się ząb. Znalezienie stomatologa doraźnie nie jest jednak takie łatwe, jak mogłoby się to wydawać. O wiele łatwiejsza sytuacja ma miejsce, gdy dojdzie do problemu z zębem w swoim mieście. U mnie się to stało na wyjeździe, przeglądałem więc dziesiątki stron internetowych gabinetów i jedynie pozytywna odpowiedź była z http://www.stomatologia-pachonscy.pl. Przyjęto mnie jak należy i rozwiązano problem.

kasjopeja
Posts: 7
Joined: Fri Dec 25, 2020 11:11 pm

Re: stomatolog

Post by kasjopeja »

Jeżeli chodzi o leczenie zębów u dzieci Warszawa, to jest tylko jeden gabinet, który mogę polecić. Moja chrześnica musiała ostatnio pilnie skorzystać, jak się przewróciła i wybiła sobie 2 zęby. Jednego udało się odbudować w oparciu o korzenie, jednego natomiast trzeba było do końca usunąć, bo korzenie i dziąsła w tym miejscu były w bardzo złym stanie.

Post Reply